Jdi na obsah Jdi na menu
 


FK ČL Neštěmice      –      FK Louny

 

            2                           :              3   (1:2)

 

Sestava :          Vágner
                  Hůla Soukup Fousek Zoubele
                Zvonek   Valenta   Šťástka Holly

                          Růžička     Krok

 

Střídání :  54min. Stehlík za Růžičku    65min.Janda za Zoubeleho

 

Branky   :   41min.Zvonek 88min.Krok

 

ŽK           :    Janda Valenta Šťástka

 

Rozhovor-Karel Šidlof trener FK Louny

Obrazek

Jak jste se připravovali na první kolo jako nováček v krajské soutěži

Připravovali jsme se jako na každé jiné mistrovské utkání.Je jasné že hrajeme vyšší soutěž. Posílili jsme také tým,protože je to v tomto regionu nejvyšší soutěž.Čtyři roky jsme se snažili postoupit a nyní jsme to po mém půlročním působení u mužstva dokázali.Dnes jsou Neštěmice určitě favoritem tři roky už hrají o postup vždycky skončí druzí,ale rádi by jsme si odvezli alespoň bod.
Jaké jste do mužstva získali posily
Jsou to tři hráči z Blšan,které jsem měl v dorostu všichni jsou u nás na hostování na jeden rok a jsou to Lesniak Michal,Podroušek Dan a Břečka Marek.Tito hráči jsou odchovanci Loun jsou spolu už čtvrtý rok,takže určitá kvalita v nich je.V týmu si prakticky hráči jsou rovni není mezi nimi některý který by nějak vyčníval.Mezi nimi máme dva starší hráče K.Hasila a M.Stanislava jinak věkově se pohybuje tým mezi dvaceti až dvaadvaceti roky.
Jak si myslíte, že by jste mohli dopadnout alespoň v podzimní části soutěže
Já osobně si kladu vždy nějaké cíle,takže alespoň ve středu tabulky by jsme se měli pohybovat.Nepomýšlíme na nějaké přední umístění ,ale rozkoukat se hrát dobrý fotbal pro diváky.To jsme hráli i v „A“třídě za celou sezonu jsme neprohráli měli jsme jen dvě remizy .Náš výkon bude určitě také stoupat podle kvality našich soupeřů. 
 

Rozhovor-Tomáš Novák trener FK ČL Neštěmice

Obrazek

Jak je mužstvo připravené na zápas prvního kola soutěže
Já osobně si myslím, že tým je připraven velice dobře,ale první kolo je vždy ošidné.Louny jsou v soutěži nováčkem moc toho o nich nevíme i když jsme si samozřejmě něco zjistili.Určitě to nebude jednoduchý soupeř a naše hra bude směřovat k vítězství.
Dostanou se do základní sestavy i naši bývalí dorostenci
V základní sestavě nastoupí Krok a Soukup. Na lavičce jsou připraveni Janda a Suchánek
Máte v týmu na začátku soutěže nějaké zraněné hráče
Ano máme je to L.Šanovský,který má natažený zadní sval a asi nebude k dispozici ani v příštím soutěžním kole.Jinak ale jsou ostatní připraveni se poprat o první body.
 
 Rozhovor-Karel Šidlof trener FK Louny-po utkání
 
Jak jste spokojen s prvními body v krajské soutěži

Přijeli jsme do Neštěmic neprohrát udělali jsme tři body.Neštěmice jsou určitě kvalitní mužstvo hodně běhaví což nám hlavně v prvním poločase vadilo.Náš tým z minima vytěžil maximum dostali jsme se pod tlak,ale mi máme v týmu zkušené hráče přidalo se i trochu štěstí.Podle mě je to tým který aspiruje na postup.Na domácí půdě budou určitě vyhrávat dnes sice prohráli,ale měli i dost smůlu a mi to štěstíčko.Náš tým ale dnes také ukázal že má určitou kvalitu.

        2. KOLO   - KLIKNI -               3. KOLO  - KLIKNI -

       4. KOLO - KLIKNI -              5.KOLO- KLIKNI -

       6.KOLO - KLKNI -                7.KOLOˇ- KLIKNI -

       8.KOLO - KLIKNI -               9.KOLO - KLIKNI -

     10.KOLO - KLIKNI -             12.KOLO - KLIKNI - 

      13.KOLO - KLIKNI -            14.KOLO - KLIKNI -