Jdi na obsah Jdi na menu
 


Rozhovor-M.Beran muži

 Rozhovor – trenér M.Beran

Máte již v současné době konsolidovaný tým a jestli nám můžete prozradit v jakém složení nastoupíte do prvního kola jarní soutěže.

Sestavu vám ještě neprozradím,protože máme ještě několik otazníků na některých postech,takže  to si nechám až na dobu těsně před zápasem.Ale jinak si myslím,že mužstvo si  začíná na sebe zvykat i když naše obranná činnost ještě není taková jakou bych si představoval.V současnosti máme trochu problém s postem brankáře,protože od mužstva odešel  Votava. Musíme to řešit  a musím říci,že s tím zatím spokojen nejsem.

Prozradil jste,že v týmu tedy není ještě stálá dvojice brankářů.Jak to řešíte.

V současné době jednáme s některými brankáři konkrétně to je z Děčína. Pak také je to  dorostenec z Ústí a dnes se k týmu zapojil M.Česal. Každopádně.ale jedničkou v týmu je zatím L. Dráb.

V prvním kole podzimní části soutěže jste v Březinách vyhráli 3:0,takže s jakým výsledkem by jste byl spokojen na domácí půdě.

Samozřejmě povinnost na domácí půdě velí,že by jsme měli vyhrát a já bych bral klidně i stejný výsledek  s kterým jsme odjeli z jejich hřiště.

Na podzim tu byl určitý kádr, který měl nějakou kvalitu jak to vypadá v současnosti.

Co se týče kvality tak tým šel určitě nahoru.Po dvouleté přestávce se vrátil Doboš. Kubaška z Krupky a také je to M.Holly,který se vrátil z Litoměřic. A také jsme posílili tým o dorostence,který přišel z Ústí ,takže si myslíme ,že tým šel kvalitativně nahoru.

Po podzimu jste skončili na druhém místě .Chtěli by jste se takto umístit i na konci nebo budete bojovat o první příčku a to znamená o postup zpět do kraje.

Já si myslím,že druhé místo je špatně to je jasné.Budeme se rvát o postup co to půjde.Půjdeme zápas od zápasu a chceme být první a postoupit.