Jdi na obsah Jdi na menu
 


5.kolo FK Slavoj Žatec-FK Neštěmice st.d.

 

5.kolo                 FK Slavoj Žatec – FK Neštěmice                 10.9.2011
                        2              :             0        (1 : 0) 
 
Sestava :                     Šindelář
                          Luca Balog Zika Žaloudek
                        Elmerich Verner Lang Lidický
                               Kolátor         Kremr
Střídání :   Behtold za Elmericha  Křesánek za Lidického
ŽK host. :   Elmerich,Balog,Šindelář       
ŽK dom. :   Hassman,Kalbač,J.Urban
Rozhovor – as.tr.M.Janda FK Žatec-FK Neštěmice
V Žatci jsme prohráli,ale v tomto zápase se stali věci,které zápas hodně ovlivnili co by jste k tomu řekl.
Začal bych tím, že naše mužstvo opět začalo vlažně. Kdy jsme v páté minutě dostali zbytečnou branku po nedůsledném obsazení a bránění soupeře. Dá se říci ,že jsme měli celý zápas ve své moci a záleželo jen na nás kdy dáme branku.Prakticky celý zápas jsme byli lepším mužstvem na hřišti až na konci kdy jsme už hráli vabank se do nějaké šance dostali.Prvních dvacet minut to byl pomalý zápas.Dostali jsme branku po té jsme je začali přehrávat.Někteří hráči ,kteří dostali šanci v utkání opět zklamali.Nebudu jmenovat,protože každý z hráčů kdo si přečte tento rozhovor tak to snad pochopí.V starším dorostu nerozhoduje věk,ale rozhoduje bojovnost a kvalita.Náš dnešní soupeř byl určitě k poražení.V minulém kole soupeř ze Štětí byl určitě lepším mužstvem než Žatec a přesto jsme vyhráli jak vyšším skórem i hrou.
V druhém poločase jsme byli výrazně lepším týmem měli jsme dost příležitostí na otočení výsledku v čem to vidíte ,že se tak nestalo.
Na našich trénincích se věnujeme dost střelbě a to v první půli nebylo vidět až po ostřejší domluvě v kabině tak náš výkon šel rapidně nahoru.Hráči začali bojovat a výrazně se na hřišti zlepšili.Dodrželi naše pokyny,ale bohužel protože jsme neproměnili žádnou z našich šancí tak proto jsme také prohráli.Nastřelili jsme tyčku pan rozhodčí nám neodpískal dvě jasné penalty kdy se divili i místní diváci proč penalty nenařídil.Dále k jeho výkonu bych dodal prakticky nás na půlce domácích k ničemu nepustil pískl faul na naší půlce nebo kolem středového kruhu.Kopali jsme několik rohů kdy ikskrát vyděl naše útočné fauli. Dále brutální faul na M.Křesánka na stojnou nohu a hráč domácích dostal jen žlutou kartu tak to také nemá nic společného z fotbalem.Rozhodčí svými hrubými chybami nechci říci snad úmyslnými hrubě ovlivnil vývoj utkání.Ale jak podotýkám byli jsme celý zápas lepším mužstvem,ale naší chybou bylo ,že jsme nedávali branky.
S kým jste dnes byli spokojeni a kdo vás zklamal z mužstva
Mužstvo bojovalo jako tým nějaký hráč který by nad očekávání vyčníval nad ostatními tam nebyl. Dnes jsme ale museli trochu změnit sestavu na předstopera musel dnes jít J.Zika na tomto postu hrál poprvé a zahrál dobře žádnou velkou chybu neudělal a ještě k tomu třičtvrtě zápasu hrál s roseklým obočím.Dále si myslím, že si své odehrál M.Luca na postu obránce hraje čtvrtý nebo pátý zápas.I V.Žaloudek si odehrál na svém postu své.Středová řada má určitě na víc jak J.Langer tak i M.Verner jsou to jedni s tahounů mužstva tak by to mělo být znát.Těžko se mi to říká,ale dali jsme už poněkolikáté šanci J.Elmerichovi,který na trénincích trénuje poctivě,ale bohužel do zápasu pořád nedává to co by měl.
Zhodnotil jste z části obranou a záložní řadu co by jste řekl o útočnících
Dnes oproti minulému zápasu doma proti Štětí nebyl moc vidět P.Kolátor chybělo mu nabízení se do prostoru i bojovnost a dnes mám takový pocit,že se mu moc hrát fotbal nechtělo.L.Kremr zahrál takový svůj standard i když se v hře nějaké chyby také našli,ale to se vyřeší dalším tréninkem.Závěrem bych chtěl říci ,že klukům za bojovnost a hru by jsme chtěli poděkovat,ale celkově jsme si zápas asi prohráli sami nemá cenu svalovat veškerou vinu na rozhodčího i když svým rozhodováním ovlivnil výsledek.   
 
Rozhovor – tr.FK Slavoj Žatec J.Hynek
Jelikož jste loni skončili na druhém místě tak s jakým cílem jste šli do letošní sezony 2011-2012.
V loni to bylo krásné druhé místo.Samozřejmě odešli nám někteří hráči do A mužstva kteří hrají divizi .Dnešní tým tvoří většinou hráči ročníku 94,95 a 96 a náš cíl je, abychom se udrželi ve středu tabulky a rádi i trochu výše.
Jak jste spokojen s vašimi výsledky v tomto ročníku.
Letos jsme začali v Lounech kde jsme prohráli 2:0 s tím že jsme neměli kompletní kádr(dovolené,brigády ). Další zápas jsme hráli v Bílině kam jsme si jeli alespoň pro bod,ale my jsme vyhráli a toho si velmi cením.Hráči v tomto zápase makali.V dnešním zápase na domácí půdě ale opět i když jsme vyhráli musím říci velké zklamání.  
Proč zklamání když jste vyhráli.
Zklamán jsem z toho,že jsme hráli první zápas jako domácí na tomto hřišti.Před zápasem jsem říkal hráčům aby ukázali že fotbal hrát umí,ale co dnes hráči předvedli tak z toho fotbalu tam byla vidět bojovnost,ale bylo tam vidět spousta tvrdých faulů nedařila se přesná přihrávka a taková hra kterou umíme tak ta se dnes vytratila.
První poločas jste vyhráli 1:0,ale hosté se dostávali do hodně šancí jak jste to chtěli řešit v druhém poločase.
Pro mě to bylo zklamání bylo vidět na našich hráčích, že odcházejí fyzicky.Příčin může být více Gombala nehrál půl roku Sýs nebyl na hřišti měsíc prostě nemají ještě natrénováno co by měli mít.My jsme mohli dát i druhou branku šanci jsme na ni měli,ale pak se fotbal vytratil hráči obou týmů začali faulovat zbytečně se hádali.Fauly byli až zákeřné hádali se i s rozhodčím,takže fotbal pro diváka byl až tragický.
Co by jste řekl k výkonu hlavního rozhodčího pana Smrečka hlavně ke dvou jasným faulům ve vápně kdy jsem já osobně viděl,že měli být nařízeny pokutové kopy.

Údajně tam měli být dvě penalty,ale já osobně jsem to neviděl,jelikož jsem v tu chvíli připravoval střídání.Takže toto nemohu posoudit.Hráči obou týmů mu jeho rozhodování dost ztížili,ale je asi pravda to kdyby pan rozhodčí začal dávat dříve karty a pohrozil i červenou kartou tak mohl být klid.