Jdi na obsah Jdi na menu
 


Rozhovory- FK Neštěmice-VOŠ Roudnice n.L.“B“ st.dorost
Trener Jakub Pekař Roudnice předObrazek
Jak jste spokojen s vaším mužstvem v první sezoně v kraji
Naše B mužstvo máme vyloženě pro to aby si i zahráli ostatní kluci kteří se nedostali do A mužstva.Nehrajeme jak na výsledky ani na postavení v tabulce a spokojen zatím určitě jsem.Zatím to splilo to co jsme od toho očekávali.
Hrají v tomto týmu hráči převážně z Roudnice nebo jsou tu i hráči ze vzdálenějších míst
Převážně jsou to hráči z okolí a i z vzdálenějších míst jako je třeba Warnsdorf,Rumburk a i Teplic.
Jakou máte naplánovanou zimní přípravu
Nyní budeme mít přechodné období ,takže to znamená že kluci budou chodit na bazén jednou týdně trénink vyloženě zaměřen na koordinaci,rychlé nohy ,startovní rychlost a podobně.Dále však to budou různé sporty kdy kluci se na toto zaměří ve svém volném čase.
Čeho by jste chtěli dosáhnout v jarní sezoně
Když se budeme bavit o divizi to znamená o Á mužstvu tak by jsme chtěli dosáhnout co nejvyšší umístění a to čtvrté páté místo.Myslím si že to je i reálné.
Hodnocení.trenér J.Pekař Roudnice
Nejsem moc spokojen s prvním poločasem hlavně se to odehrávalo převážně ve vzduchu bylo hodně nakopávaných míčů.V druhé půli jsme hru zklidnili byla z naší strany kvalitnější a myslím si že jsme si výhru i zasloužili,přesto úplně spokojen nejsem.Od našich hráčů očekávám větší klid v rozehrávce a při založení útoků větší kreativitu.Většinou při nějakém problému jsme míč nakopávali místo toho abychom to vyřešili fotbalově.
V zápase jste dnes měli i posily z A mužstva jak vám pomohli
Měli jsme tu tři hráče a to kapitána týmu Musil druhý stoper a v útoku hráče s číslem 10 Hrebinku.S těmito hráči jsme byli určitě spokojeni.Jsou to hráči kteří by tu kvalitu měli mít a to se i potvrdilo a mužstvu pomohli.Hlavně to byl Hrebinka, který se prosazuje i v divizi a branky umí dávat.
Hodnocení- trenér F.Štěpánek  Obrazek
Celý zápas jsme hráli špatně byli jsme bez pohybu kombinace nebyla žádná u všeho jsme byli druzí a dělali jsme velké chyby.Z těchto chyb vyplynulo i snížení soupeře na 2:1 v 44min.Do druhého poločasu jsme nastoupili s tím, že nedostaneme branku.Po hrubé chybě brankáře soupeř vyrovnal.Soupeři jsme dnes dovolili být lepším mužstvem a to hlavně našimi chybami a nepřesnou hrou kterou jsme předváděli.To co dnes někteří hráči předvedli to se snad nepovede ani ml.žákům.
Zeptám se přímo kteří hráči to tedy byli
V prvním poločase a začátkem druhého to byl Vacula a celý zápas Bubla, který dnes nehrál s naším týmem,ale spíše proti nám.Je také pravda to, že Roudničtí dnes přijeli úplně z jiným týmem než když jsme se na ně byli podívat v Chlumci kdy měli sedm nebo osm jiných hráčů než dnes takže určitě byli posíleni o více než tři hráče z divize a to už musí být na hře vidět.Na závěr bych chtěl celému týmu poděkovat za reprezentaci našeho klubu a umístění po podzimní části soutěže.
Podzimní část soutěže nám skončila nyní se blíží zimní příprava týmu co máte v plánu
Máme již naplánované zimní soustředění na začátku února 2011 a trénovat na jarní část soutěže začneme okolo 10.ledna.Na jaro také plánujeme posílení týmu,ale k tomuto se vyjádřím až jak to vše dopadne.
 Rozhovory FK Neštěmice- VOŠ Roudnice „B“ ml.dorost
Trener VOŠ Roudnice „B“ ml.dorostL.Šmidrkal předObrazek
Jak jste spokojeni s umístěním vašeho týmu ml.d. po podzimu
Myslím si že můžeme být spokojeni.Nešli jsme do soutěže s tím že budeme útočit na některé višší příčky.B tým jsme založili hlavně abychom umožnili si zahrát všem hráčům dorostu.Některé naše výsledky jsou nad očekávání a nečekali jsme že budeme v tabulce tak vysoko.
Trener FK Neštěmice ml.d.K.Hůla před
Hraje se poslední kolo podzimní části soutěže, jak jste dnes připraveni a spokojeni s dosavadním umístěním vašeho mužstva po podzimu
Od začátku jsme chtěli hrát ve stejném složení jako v Kadani to se nám ale nepovede,protože nám chybí dva hráči, takže zápas odehrajeme opět v jiné sestavě. K tomu bych dodal, že ani jednou za celý podzim jsme nenastoupili ve stejné sestavě. Co se týče spokojenosti tak to určitě nemůžeme být,protože sedm proher a jen čtyři vyhrané zápasy je málo.Je pravda že do týmu přišli hráči ročníku 95 a i tací kteří se měli zapojit vůbec nepřišli a také jsme měli hráče kteří v průběhu podzimu i skončili.
Hodnocení-trener L.Šmidrkal VOŠ Roudnice „B“ ml.d.
Dnes jsme podali hodně mdlý a špatný výkon. Nechytili jsme začátek zápasu kdy jsme dostali ve třetí minutě branku.V druhém poločase se naše hra trochu zlepšila,ale nakopávali jsme jen míče ale i tak jsme se dostali do nějakých příležitostí a to i stoprocentních z kterých jsme mohli dvě i tři branky vstřelit.Bohužel ty jsme neproměnili.Domácí byli v útoku efektivní a potrestali nás brankami po našich chybách v obraně.
Hodnocení – trenéři K.Hůla a M.Janda ml.d.Obrazek
K.Hůla První poločas skončil výsledkem 1:1 z naší strany tam bylo málo bojovnosti.Tým jsme upozorňovali že to bude kvalitní soupeř který bude posílen hráči z „A“ týmu.Někteří hráči neplnili to co jsme od nich očekávali.V prvním poločase se obě mužstva dostali do šancí,takže výsledek 1:1 po prvním poločase byl spravedlivý.
M.Janda- Po větší domluvě v kabině hra našeho mužstva v druhém poločase se zlepšila a hráli už více podle našich představ.Začali více bojovat a plnit pokyny které jsme si v kabině řekli.Začali jsme i více hrát po stranách na jeden dotek a tím i konečný výsledek hovoří za vše.
Jste po podzimu spokojeni s umístěním a hrou vašeho týmu
Vzhledek k tomu jak tým vypadal na začátku soutěže tak se dá říci, že s umístěním v prostředku tabulky spokojeni jsme. Momentálně toto umístění odpovídá naším možnostem.
K.Hůla-Je pravda že jsme se chtěli pohybovat kolem prostředku tabulky.Když hráči plnili naše taktické pokyny tak jsme spokojeni byli.Ale byli i zápasy kdy jsme dostali i osm branek a to mluví za vše.
Máte již naplánovanou zimní přípravu
Začínáme trénovat 6.ledna v tělocvičně dále budou tréninky v pondělí a středa na umělé trávě čtvrtek opět v tělocvičně a 2.2..6.2. 2011 odjíždíme na zimní soustředění do Sloupu.