Jdi na obsah Jdi na menu
 


Rozhovory – FK ČL Neštěmice-H.Jiřetín
Trener Dalibor Růžek –H.Jiřetín před
Jak jste byl spokojen s hrou vašeho týmu v předcházejících dvou kolech.
V Blšanech jsem byl spokojen s prvním poločasem druhý už byl horší, ale i tak jsme šli dvakrát sami na bránu .Bylo to tři minuty před koncem zápasu ,takže jsme i mohli vyhrát.Ale dělba bodů v Blšanech byla zasloužená a spravedlivá pro obě mužstva.V minulém kole doma se Souší s výsledkem spokojenost,ale s předvedenou hrou to bylo už horší.Soupeř jen bránil nechtěl fotbal hrát nám se to zase moc nedařilo.Přesto jsme dali tři pěkné branky,ale hra mě neuspokojila.
V tabulce je mezi Neštěmicemi a Jiřetínem rozdíl jednoho bodu,takže jak si myslíteže by dnešní zápas mohl skončit.
Já nerad tipuji,ale chceme dnes uspět.Bude to ale těžké dnes se nám ráno omlouval jeden ze stabilních  hráčů základní sestavy,který musel zůstat v zaměstnání.Museli jsme proto v obranné řadě inprovizovat a nevíme jak to dopadne.Ale i tak chceme tu uspět.
Po odehrání jedenácti kol soutěže je v Jiřetíně spokojenost jak s umístěním a i hrou vašeho týmu.
Jsem spokojen jak s umístěním v tabulce a i většinou i s předvedenou hrou,protože jsme do soutěže vstoupili oslabeni o pět stabilních hráčů, kteří neakceptovali podmínky v oddíle.Povedlo se nám přivést sedm hráčů s věkovým průměrem dvacet let z nichž pět hraje v základní sestavě.Myslím si také že se nám povedl jeden cíl který jsme si předsevzali a to dávat více branek a předvádět lepší hru.V jarní sezoně jsme dali jedenáct branek v patnácti zápasech a hráli jsme špatný fotbal.V současné době jsme nejlépe střílejícím týmem soutěže a i předvedená hra podotýkám v některých zápasech byla na můj vkus docela dobrá.
Hodnocení utkání trener H.Jiřetín
V prvním poločase jsem nebyl spokojen ,protože jsme nehráli po zemi.Máme hru založenou na malých hráčích na kombinaci křídelní hře přihrávkách po zemi nic z toho tam nebylo vidět.Nakopávali jsme balony do vápna kde vše vysocí domácí hráči měli.Neměli jsme jedinou šanci kterou by jsme si vypracovali.A druhý poločas to už byl jen takový odvar z fotbalu z obou stran
A celkové hodnocení tohoto utkání
Podle mého názoru zápas byl velice průměrný z obou stran.Domácí dali o jednu branku více než mi a proto vyhráli.Byla to zasloužená výhra.Mi jsme prakticky brankáře neohrozili nemohli jsme dát branku ,takže jsme zaslouženě prohráli.
 Hodnocení utkání trenér M.Beránek
Jak jste trenére byl spokojen s hrou vašeho týmu v prvním poločase
Do zápasu jsme nastupovali s tím ,že se nám v pátek na tréninku zranil P.Fousek tudíž jsme museli reagovat a měnit sestavu.Do utkání nemohl od začátku nastoupit ani L.Krok ,který od úterý byl na Ukrajině kde hrál za tým Baltifora halový turnaj.Na dnešní zápas dorazil po dlouhé cestě , byl unavený proto jsme ho nechali na střídačce.Podle toho také zapas i vypadal,jelikož jsme nastoupili v jiné sestavě než jsme byli zviklí.Dá se říci,že první poločas nebyl až tak pěkný jak by jsme si představovali hráli jsme profesorský fotbal neměli jsme odražené míče dlouho jsme drželi míč na noze,takže zápas nebyl tak pohledný.Věděli jsme že soupeř má vysoké hráče bojovné typy.Nicméně jsme se v dvacáté páté minutě po krásné střele Šťástky dostali do vedení.Soupeř na toto reagoval tím že se snažil hrát,ale žádnou vyloženou šanci si nevytvořil.Do druhého poločasu jsme nastoupili s odhodláním, že musíme skóre navýšit.Řekl bych, že jsme měli územní převahu chodili jsme do přečíslení,ale nedokázali jsme tyto akce účelně vyřešit abychom skóre navýšili.Těchto situací bylo z naší strany více než měl soupeř byl to Šťástka z Růžičkou,Janda dvakrát,ale v finální fázi nám scházel klid při zakončení.
Do zápasu od začátku nastoupili Šanovský,Janda,Žid jaká byla spokojenost s jejich hrou
Nastoupili od začátku, protože to naše situace vyžadovala a určitě jejich hra byla dobrá.Zápas byl bojovný a tito hráči ze sebe vydali vše co v nich bylo.Musím i říci, že T. Žid, který nehrál tři čtvrtě roku nastoupil do třetího zápasu v základní sestavě a zápas zvládl také velmi dobře tak jako i Janda i Šanovský.
Jaký je váš celkový dojem z utkání
Máme tři body,takže je spokojenost znali jsme výsledky, které se odehráli v pátek a sobotu.Viděli jsme, že soupeři klopýtli.Na naší straně bylo trochu nervozity nicméně jsme toto utkání chtěli vyhrát a to se nám povedlo. Dnes fotbal nebyl tak pohledný a hezký i když jsme zápas vyhráli zaslouženě byť jenom rozdílem jedné branky.Utkání jsme kontrolovali tím že jsme hráli přesilovku,ale od 65 min. se stav hráčů na hřišti vyrovnal,jelikož byl vyloučen Valenta. Chvílemi jsme se dostávali pod tlak na to jsme reagovali střídáním kdy jsme v 75 min. dali do hry Kroka. Slibovali jsme si,že by mohl zakončit nějakou akci to se ale bohužel nepovedlo.V obraně jsme zápas kontrolovali žádnou chybu jsme neudělali,takže jsme spokojeni s výsledkem a s třemi body.Povedlo se nám na soupeře dotáhnout,takže můžeme opět pomýšlet na boj o postup.